Про готель- Зелений Бір Буковель

Готель "Зелений бір" розташований в курортному селищі Поляниця, в 800 м від гірськолижного підйомника "Буковель". Номерний фонд в готелі представлений категоріями стандарт, напівлюкс, люкс. Кожен номер облаштований телевізором, шафою. Для комфортного проживання ванна кімната укомплектована туалетно-косметичними приладдями. У деяких номерах є балкон. По всьому готелю надається безкоштовний доступ до Wi-Fi. Опалення по всій території. До послуг гостей готелю "Зелений бір" безкоштовна парковка для автомобілів. На території функціонує ресторан. Подача холодної та гарячої води цілодобова. Відстань до готелю "Зелений бір" від автовокзалу - 850 м; від залізничного вокзалу в Татарові - 14,4 км; від аеропорту в Івано-Франківську - 89,9 км.

Умови проживання

Зелений Бір Буковель
1. Працюємо цілодобово та без вихідних. І без свят.
2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашому Готелі.
3. No Smoking — це не просто табличка або нічого не варта прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли.
4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, закрити вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки.
Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Зелений Бір Буковель
Ви можете скасувати своє бронювання, якщо у вас змінилися плани на відпочинок. Для скасування броні достатньо перейти по посиланню "Скасувати бронювання" у вашому листі підтвердження броні (якщо ви бронювали онлайн) або зв'язатися з відділом бронювання готелю за телефоном

Правила та умови

Зелений Бір Буковель
Для гарантії бронювання потрібна передоплата в розмірі 15% вартості проживання. Правила скасування бронювання і повернення передоплати: При скасуванні бронювання більш ніж за 14 календарних днів до запланованої дати Вашого заїзду - оплата буде повернена в повному обсязі за вирахуванням 10% від суми платежу за безготівковим розрахунком на Ваш розрахунковий рахунок (карту) у гривні. При скасуванні бронювання менше, ніж за 14 календарних днів готель не повертає передоплату.

TravelLine: Аналитика